2 kolejka Młodzików

0
427

W dniu 10.09.2021r. rocznik 2010 rozegrał mecz 2 kolejki D2 gr 4 z Borutą Zgierz.

Od początku dominowali goście stwarzając kilka niebezpiecznych okazji. Po stracie dwóch goli dochodzimy na krótko do głosu. Stwarzamy sobie sytuacje i wydawać by się mogło, że po golu kontaktowym mecz może być wyrównany. Tracimy jednak bramkę z rzutu wolnego i do przerwy 1-3.

Druga połowa to masa błędów w obronie. Łatwe straty przekładają się na kolejne stracone bramki. W ofensywie brakuje skuteczności i zimnej krwi. Ostatecznie nasza drużyna przegrywaj 1-9.

Skład: Szymon Sałuda (c), Fabian Borek, Zosia Grzybowska, Szymon Kacprzak, Bartek Lubieński, Alan Pęgowski, Igor Jankowski, Filip Krukowski, Gracjan Czajkowski, Maciek Kowalski, Bartek Bednarek, Alan Radzimirski, Mikołaj Dobrzycki, Piotrek Olesiński, Kuba Proniewski, Alan Zawadzki Stasiek Buczkowski