Zapowiedź kolejnego sparingu

0
663

W najbliższą sobotę nasza drużyna rozegra sparing nr. 7. Tym razem zmierzymy się z rezerwami pierwszoligowego ŁKS-u Łódź.

ŁKS II Łódź jest liderem rozgrywek 4 ligi. W 19 meczach podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera zgromadzili 49 punktów. Skałada się na to 15 zwycięstw oraz 4 remisy. Bilans bramkowy 62-18!

KS Kutno dwukrotnie mierzył się z rezerwami ŁKS-u. W meczu sparingowym latem 2019 przegraliśmy 3:1, zaś w meczu ligowym padł wynik remisowy 2:2. Oba spotkania były rozgrywane w Łodzi.

Warto dodać, że 3 naszych zawodników występowało w barwach ŁKS-u, są to Łukasz Dynel, Marcin Kacela oraz Bartosz Bujalski.

Łukasz Dynel jest wychowankiem ŁKS-u. W sezonie 2014/2015 zadebiutował w pierwszej drużynie (3 liga). Wystąpił łącznie w 17 meczach, spędzając 734 minuty na boisku, strzelając 1 bramkę oraz notując 3 żółte kartki.

Bartosz Bujalski spędził w barwach ŁKS-u rundę wiosenna w sezonie 2014/2015. Wystąpił w 14 meczach, spędzając na boisku 1092 minuty, strzelił 3 bramki oraz notując 5 żółtych kartek.

Marcin Kacela spędził w ŁKS-ie spora cześć piłkarskiego życia. Do Akademi trafił w sezonie 2012/13. W pierwszej drużynie zadebiutował w wieku 19 lat, a miało to miejsce w sezonie 2014/2015. Łącznie wystąpił w 22 meczach, spędzając na boisku 1193 minuty, zanotował 3 żółte kartki oraz 1 czerwoną!