Zwycięstwo Młodziczek KS SIRMAX Kutno

0
1425

W rundzie rewanżowej drugie zwycięstwo odniosły koszykarki KS SIRMAX Kutno.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej  Nr 9 w Kutnie przeciwniczkami była drużyna AKS SMS Łódź. Dzięki agresywnej obronie od pierwszych minut zaznaczyła się przewaga kutnowskich zawodniczek. Wygranie pierwszej kwarty 23 punktową różnicą ustawiło mecz. W kolejnych kwartach grając swobodnie zawodniczki KS powiększały  przewagę. Mecz zakończył się wynikiem 100 : 27 dla młodziczek KS SIRMAX Kutno.

KS SIRMAX Kutno – AKS SMS Łódź 100 : 27 (36:13, 23:0, 18:8, 23:6)KS SIRMAX Kutno wystąpił w składzie: Gospoś Julia -7, Orłowska Tosia -28, Matusiak Hanna -2, Koszewska Daria -9, Pietrzak Lena -8, Pawlak Nikola -14, Gągolewska Amelia -13, Michalska Julia 9, Targalska Aleksandra -2, Majtczak Hanna -2, Janecka Hanna -0. Jabłońska Karolina -6.