Ostatni sparing dla KS-u

0
687

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej w IV lidze łódzkiej, piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno wygrali 5-1 z Orłem Parzęczew.

Trenerzy Dominik Tomczak i Paweł Klekowicki zdecydowali się na eksperymenty w wyjściowym składzie. Mimo to, od pierwszych minut KS przejął inicjatywę i szybko strzelił pierwsze gole. Najpierw w 6. minucie do siatki trafił Marcin Kacela, a cztery minuty później było już 2-0 po strzale Adriana Kralkowskiego.

Po kwadransie gry goście zdobyli kontaktową bramkę. Źle w polu karnym zachował się Michał Sokołowicz, który sfaulował rywala i sędzia wskazał na wapno. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Łukasz Góralczyk, były piłkarz KS-u. Przed przerwę kutnianie podwyższyli jednak na 3-1 i wynik pierwszej połowy ustalił Kamil Bartos.

W drugiej połowie na boisku doszło do wielu roszad i szansę gry dostało siedmiu kolejnych zawodników KS-u. Ostatecznie kutnianie, choć mieli wiele sytuacji, dołożyli „tylko” dwa gole, których autorem był Adrian Kralkowski i wygrali 5-1.

KS Sand-Bus Kutno 5-1 Orzeł Parzęczew
1-0 6. Kacela (as. Adamczyk)
2-0 10. Kralkowski (as. Wielgus)
2-1 14. Góralczyk (rzut karny)
3-1 26. Bartos (as. Wielgus)
4-1 59. Kralkowski (as. Adamczyk)
5-1 74. Kralkowski (as. Zabielski)

KS Sand-Bus Kutno: Sokołowicz – Wielgus, Gawlik, Sobczak, Sadziński, Kacela, Dąbrowski, Ostrowski, Adamczyk, Bartos, Kralkowski; zagrali także: Błażejczyk – Kowalczyk, Różycki, Wodzyński, Periżhok, Ławniczak, Zabielski