Fotorelacja z derbowego meczu Orlików

0
1089

Naszym rywalem była Róża Kutno. Derby bez względu na wiek są meczami, które dodają smaczku. Spotkanie rozpoczęło się od naszych ataków i wielu strzałów lecz były one nieskuteczne. Róża po jednej z akcji wychodzi na prowadzenie po zaskakującym strzale z dalszej odległości. Chwilę później udaje nam się wyrównać za sprawą Janka. Mimo wielu okazji ta część gry kończy się remisem.
Kolejny fragment meczu to przewaga naszych rywali. Przez 10 minut nie jesteśmy w stanie zagrozić bramce przeciwnika. Po zmianie stron zmobilizowani zdobywamy bramkę, której autorem jest Maciek. Nie udaje nam się dowiewieźć korzystnego wyniku do przerwy. Po faulu Kebaba sędzia dyktuje rzut karny. Młody niestety nie ma szans. 2-2 po 40 minutach gry.
Ostatnie 20 minut to przewaga naszej drużyny, która była także bardziej ostra w wykonaniu naszych rywali. Agresywne wślizgi i faule zaslugiwały na więcej niż jedną karę indywidualną. Niestety sędzia gubił się w tym meczu wiele razy. Ostatecznie wygrywamy po bramkach Igora oraz Kebaba.
Kończymy rundę z dorobkiem 16 punktów co daje nam 4 miejsce w tabeli.