Fotogaleria Orlika E2 z Ozorkowa

0
330

19 października rozegraliśmy mecz wyjazdowy z Bzurą Ozorków. Drużyna, która do tej pory doznała jednej porażki – z nami w 2 kolejce.
Chcieliśmy potwierdzić, że ta wygrana to nie był przypadek.
Mecz rozpoczął się od straty bramki. Udało nam się jednak szybko wyrównać – za sprawą Janka. Na tym granie naszej drużyny się skończyło… Brak składnych akcji, zero precyzji w podaniach – poprostu chłopcy zapomnieli jak się gra w piłkę… Paraliż nie dotknął Młodego i Mikiego, którzy grali swoje. W pierwszej tercji tracimy jeszcze bramkę. Mamy 1-2 choć była szansa na bramkę – po strzale Igora piłka trafiła w poprzeczkę.
Kolejne 20 minut to ataki gospodarzy, aż cud, że tracimy tylko jednego gola…
1-3 po 40 minutach.
Ostatnia część meczu, to stracone kolejne 2 gole po prostych błędach w obronie… Mamy już 1-5, należy zaznaczyć iż bramki zdobył tylko jeden zawodnik Bzury!
Chłopcy przypomnieli sobie jak się gra w piłkę w ostatnich minutach meczu. Dwukrotnie Igor  wpisuje się na listę strzelców oraz Janek zdobywa swojego drugiego gola. Strzelamy 3 bramki w 5 minut. Mimo, że była szansa doprowadzenia do remisu – nie udaje się. Przegrywamy 5-4. Z przebiegu meczu zasłużone zwycięstwo gości, fajnie że chłopcy pokazali charakter w końcówce! Za to brawa👏👏
Skład:
Szymon Sałuda
Szymon Kacprzak
Igor Jankowski 
Bartek Bednarek
Bartek Lubieński
Alan Zawadzki
Piotrek Wojtarek
Mikołaj Dobrzycki
Janek Przybysz 
Filip Krukowski
Filip Wiśniewski
Gracjan Czajkowski
Maciek Kowalski

PODZIEL SIĘ