Orlik E2 wygrywa z Bzurą Ozorków

0
929

W dniu 18.05.2019r. rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe. Naszym rywalem Bzura Ozorków – tym razem KS Kutno w roli gospodarza.
Pogoda nareszcie słoneczna i aż za ciepło na rozgrywanie meczu na Orliku…
W pierwszym meczu przegraliśmy w Ozorkowie więc chcieliśmy się zrewanżować i do meczu przystąpiliśmy skoncentrowani oraz bardzo zmotywowani.
Pierwsze 20 minut to przewaga naszej drużyny udokumentowana bramką. Strzelcem Bartek Flisiak . Były jeszcze okazje by podwyższyć prowadzenie ale nie udało się wykończyć dogodnych sytuacji.
Kolejną część meczu rozpoczęliśmy najlepiej jak można było. Bramka zaraz po rozpoczęciu, mimo iż rywal wznawiał grę. Strzelcem gola Filip  po super akcji zespołowej. Nie minęło kilka chwil a Filip  strzela kolejną bramkę. Mamy 3-0. Chwila dekoncentracji i goście strzelili bramkę. Niedługo później po zagraniu ręką sędzia wskazał na rzut karny. Rywal staje przed szansą na doprowadzenie do wyrównania… Na całe szczęście piłka wędruje obok lewego słupka i wynik bez zmian. W tej części meczu na listę strzelców wpisał się jeszcze Ksawier . 4-1 po 40 minutach gry.
Pogoda coraz bardziej dawała się we znaki obu ekipom.
Ostatnia część meczu to konsekwentna gra chłopaków, bardzo ładnie rozgrywana piłka, gra z pomysłem i chęć strzelenia kolejnych bramek. Udało się zdobyć gole Dawidowi  (strzał głową) oraz Maćkowi  po szybko wyprowadzonym aucie. Rywal strzela także bramkę. Bardzo dobrze w bramce spisaływał się dziś „Młody”.
Wynik końcowy 6-2.
Brawa dla całej drużyny za zaangażowanie, dokładność i pomysł na grę.