Derby powiatu

0
988

W 4 kolejce ligowej A Klasy odnosimy 3 zwycięstwo pokonując na stadionie przy ul. Oziębłowskiego Bzurę Młogoszyn 3:1. W pierwszej połowie zepchneliśmy rywali do obrony, graliśmy bardzo dobrze, drużynowo. Stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych, z których wykorzystaliśmy zaledwie 3. Druga połowa w naszym wykonaniu zdecydowanie słabsza. Zadowoliliśmy się prowadzeniem pozwoliliśmy przeciwnikom na swobodne rozgrywane. Gra zdecydowanie się wyrównała. Obydwie drużyny miały swoje okazję i gościom udało się strzelić „honorową bramkę”.

KS II Kutno – Bzura Młogoszyn 3:1 (3:0)
Bramki: Mateusz Maryniak, Kapruziak Bartosz, Dominik Dębowski

Sklad: Czekalski (Błażejczyk), Tomczak (Ratajczak), Domański (Sztygiel), Sobczak, Wójcik, Kapruziak, Krzymieniewski, Amroziewicz(Wietrzyk), Maryniak (Ruszkowski), Andrzejczak (Pokorski), Dębowski (Zielonka)