Rezerwy KS-u lepsze w derbach powiatu kutnowskiego

0
1012

Rezerwy KS Kutno zwyciężyły po raz pierwszy tej wiosny i to w jakim stylu. Kutnianie pokonali na własnym boisku Ostrovię Ostrowy aż 6-1.

Po pierwszej połowie KS prowadził 2-0, choć przed przerwą przyjezdni mogli zdobyć gola kontaktowego – Kozanecki nie wykorzystał jednak rzutu karnego.

W drugiej części meczu kutnianie całkowicie zdominowali swoich rywali i dołożyli jeszcze cztery bramki. Najskuteczniejszy w barwach KS-u był Dominik Dębowski, który ustrzelił hat-tricka.

Po 17. kolejkach KS II z dorobkiem 41 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli, tuż za Bzurą Ozorków, do której traci jedno oczko.

KS II Kutno 6-1 Ostrovia Ostrowy
Dębowski 3, Jakubowski 2, Pokorski – Kozanecki

KS II Kutno: Czekalski – Maryniak, Cichacki, Seklecki, Domański, Krzymieniewski, Nadolski, Kapruziak, Jakubowski, Dębowski, Nawrocki; zagrali też: Osiński, Ławniczak, Wietrzyk, Mucha, Sobczak, Pokorski

Ostrovia Ostrowy: J. Krakos – Tober, B. Burdyka, P. Krakos, Pluciński, Kępiński, P. Burdyka, Kozanecki, Maciej Wojtalik, Iwiński, Zbońkowski; zagrali też: Miłosz Wojtalik, Jóźwiak, Sobczyk, Słomiński, Selder, Wolski