Remis KS-u w Buczku

0
872

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno w wyjazdowym spotkaniu IV ligi łódzkiej zremisowali w Buczku z tamtejszym Orkanem 1-1. Gola na wagę jednego punktu zdobył Rafał Serwaciński.

Mecz lepiej rozpoczął się dla gospodarzy, którzy w 30. minucie po indywidualnej akcji Piotra Burskiego wyszli na prowadzenie 1-0. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Po zmianie stron Orkan również dominował i stworzył sobie kilka sytuacji, po których mógł podwyższyć. Szczęście sprzyjało jednak Pawłowi Sobczakowi i od utraty gola uchroniły go słupek i poprzeczka.

W końcówce spotkania nie zabrało emocji. W 88. minucie wprowadzony wcześniej na boisko Rafał Serwaciński w swoim stylu oszukał defensywę Orkana i znalazł się w oko w oko z bramkarzem. Jeden z najskuteczniejszych graczy IV ligi łódzkiej z zeszłego sezonu takich okazji nie zwykł marnować i zdobył bramkę na 1-1. W doliczonym czasie gry „Serwa” mógł zostać bohaterem KS-u, jednak piłka po jego strzale o centymetry chybiła celu i ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.

Orkan Buczek 1-1 KS Sand-Bus Kutno
1-0 30. Piotr Burski
1-1 88. Rafał Serwaciński

Żółte kartki: Marcioch, Serwaciński (KS)

KS Sand-Bus Kutno: Sobczak – Placek, Kaczor, Piotr Nawrocki, Mysona (85. Padzik), Pietrow, Jakubowski (85. Wielgus), Mitura (65. Przemysław Nawrocki), Góralczyk (60. Kralkowski), Zagajewski, Marcioch (70. Serwaciński)