Dziewięć goli rezerw i pogrom Dąbrowianki

0
998

Drugi mecz i drugie zwycięstwo. Podopieczni Dominika Tomczaka i Jacka Walczaka po jednostronnym meczu wygrali z Dąbrowianką Dąbrowice 9-0.

Rywale w ciągu 90 minut zaledwie kilkukrotnie gościli w pobliżu bramki kutnowskich rezerw. Jednak ani razu nie oddali strzału w światło bramki, by zmusić do wysiłku kutnowskich bramkarzy. Dużym plusem w tym spotkaniu był występ Michał Wietrzyka, który oprócz 2 bramek dołożył jeszcze 2 asysty.

– Drużyna zagrała dobre zawody. Jednak rywal też nie postawił nam dzisiaj trudnych warunków. Pierwsza połowa to niezłe tempo i sporo sytuacji. Dlatego wynik był 6:0. Natomiast w drugiej połowie było 7 zmian, nieco roszad i dlatego też nieco siadło tempo. Dlatego druga połowa zakończyła się skromną wygraną 3-0. Ważne, że mamy szeroką kadrę i możemy pozwolić sobie na rotowanie składem – komentuje Dominik Tomczak

– Brawa dla chłopaków za drugi wygrany mecz. Wiadomo, że zwycięstwa budują pozytywną atmosferę. Ta jest potrzebna, by walczyć o wyższe cele. Mając zespół zarówno na boisku, jak i poza nim można walczyć skutecznie walczyć o awans. Teraz już skupiamy się na kolejnym meczu z Victorią Rąbień! Łatwo nie będzie, ale my będziemy walczyli o kolejne 3 ligowe punkty – komentuje Jacek Walczak

KS II Kutno – Dąbrowianka Dąbrowice 9-0 (6-0)
9-0 89. Mateusz Kaźmierczak z rzutu karnego

KS II Kutno: Karol Czekalski (46. Mateusz Kaźmierczak), Piotr Domański (55. Kamil Walczak), Emil Seklecki, Michał Ławniczak (55. Michał Ratajczak), Mateusz Maryniak, Patryk Retkowski (46. Igor Wójcik), Bartosz Kapruziak (46. Igor Wójcik), Damian Kozanecki, Michał Wietrzyk (46. Radek Adamczyk), Adrian Krzymieniewski (46. Gałecki Dominik), Dominik Dębowski

Zapraszamy na 3 kolejkę ligową. W niej rezerwy KS Kutno zmierzą się z Victorią Rąbień. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 10 września o godzinie 12:00 na stadionie przy ul. Oziebłowskiego 1.