W Bełchatowie na „piątkę”

0
959

Drugie zwycięstwo z rzędu zanotowali piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno. Podopieczni Andrzeja Grzegorka wygrali dziś w Bełchatowie 5-0 z tamtejszymi Zjednoczonymi. Dwa gole dla kutnian zdobył Adrian Marcioch (na zdjęciu), a po jednym trafieniu zaliczyli Przemysław Nawrocki, Maciej Kowalczyk i Mariusz Jakubowski.

Gospodarze przed tym spotkanie zajmowali ostatnie miejsce w tabeli i legitymowali się fatalnym bilansem: dwa przegrane mecze i aż osiemnaście straconych goli, przy zaledwie dwóch strzelonych. Murowanym faworytem pojedynku był więc KS i szybko udowodnił swoją wyższość.

W 23. minucie wynik meczu otworzył Przemysław Nawrocki, a przed przerwą na listę strzelców wpisał się jeszcze Maciej Kowalczyk i po pierwszej połowie było 2-0 dla kutnian.

Po zmianie stron tonu grze nadal nadawali podopieczni Andrzeja Grzegorka. Worek z bramkami rozwiązał się po godzinie gry. Wówczas w ciągu trzech minut piłkarze KS-u trzykrotnie pokonali bełchatowskiego golkipera. W roli głównej wystąpił Adrian Marcioch, który do siatki trafił w 63. i 66. minucie. Gola dołożył także kapitan Mariusz Jakubowski. Do końca meczu ekipa z Kutna miała jeszcze wiele sytuacji do podwyższenia rezultatu, ale piłka jak zaczarowana nie chciała już zatrzepotać w siatce i ostatecznie KS zwyciężył 5-0.

Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0-5 KS Sand-Bus Kutno
0-1 23′ Przemysław Nawrocki
0-2 37′ Maciej Kowalczyk
0-3 63′ Adrian Marcioch
0-4 65′ Mariusz Jakubowski
0-5 66′ Adrian Marcioch

Czerwona kartka: Patryk Retkowski (78′, KS)

KS Sand-Bus Kutno: Sokołowicz – Piotr Nawrocki, Kaczor (88. Cichacki), Kowalczyk, Padzik (88. Tracz) – Pietrow (46. Jakubowski), Retkowski, Mitura, Placek (46. Marcioch) – Zagajewski (67. Góralczyk), Przemysław Nawrocki (80. Nadolski)