Dziewięć goli, wielu testowanych i dwie wygrane

0
880
Tomasz Grudzień
Tomasz Grudzień

To była bardzo pracowita sobota dla KS-u Sand-Bus Kutno. Podopieczni Andrzeja Grzegorka rozegrali dwa sparingi, w których wygrali 5-0 z Liderem Włocławek i 4-1 z GKS-em Bedlno. W obu spotkaniach wystąpiło wielu testowanych zawodników.

W wyjściowej jedenastce kutnian na pierwszy mecz z Liderem Włocławek było aż 10 testowanych zawodników, a w drugiej połowie na murawie zameldowało się trzech kolejnych. Kibice na pierwszą bramkę musieli czekać do 43. minuty, gdy do siatki włocławian trafił doświadczony Tomasz Grudzień.

Po zmianie stron szybko, bo już w 48. minucie na 2-0 podwyższył dobrze znany w Kutnie Daniel Mitura. Później swoje umiejętności strzeleckie zaprezentował Adrian Marcioch, który dzięki golom z  66., 88. i 90. minuty skompletował klasycznego hat-tricka i ustalił wynik na 5-0 dla kutnian.

KS Sand-Bus Kutno 5-0 Lider Włocławek
1-0 43’ Tomasz Grudzień
2-0 48’ Daniel Mitura
3-0 66’ Adrian Marcioch
4-0 88’ Adrian Marcioch
5-0 90’ Adrian Marcioch

KS Kutno: Paweł Sobczak — Eryk Padzik, Piotr Nawrocki, Tomasz Tracz, testowany, Michał Cichacki, Piotr Michalski, Tomasz Grudzień, Piotr Paczkowski, Daniel Mitura, Przemysław Nawrocki; zagrali także: Dmitry Pietrow, testowany, Oskar Szumer, Adrian Marcioch, Damian Koryto;

Kilka godzin później, o 19:00 na boisku „Kutnowianki” przy ul. Oziębłowskiego KS — występujący w składzie zbliżonym do tego z zeszłego sezonu — podejmował piątoligowy GKS Bedlno.

Podopieczni Andrzeja Grzegorka już w 11. minucie wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Jan Nadolski. Siedemnaście minut później był już remis, a wszystko za sprawą Tomasza Klimczaka (wiosną był w kadrze KS-u), który pokonał testowanego Mateusza Błażejczaka.

KS nie pozostał jednak dłużny i w ciągu siedmiu minut wbił GKS-owi aż trzy gole. Mariusz Jakubowski pokonał Mateusza Sawickiego w 35. i 39. minucie, a w 42. minucie na 4-1 podwyższył Bartosz Placek.

W drugiej połowie mimo wielu sytuacji strzeleckich KS nie był już w stanie pokonać Kamila Smury (zmienił Mateusza Sawickiego) i ostatecznie kutnianie wygrali 4-1.

KS Sand-Bus Kutno 4-1 GKS Bedlno
1-0 11’ Jan Nadolski
1-1 28’ Tomasz Klimczak
2-1 35’ Mariusz Jakubowski
3-1 39’ Mariusz Jakubowski
4-1 42’ Bartosz Placek

KS Kutno: Mateusz Błażejczak — Bartosz Placek, Bartosz Kaczor, Igor Wójcik, Adrian Bartczak, Dmitry Pietrow, Dominik Dębowski, Jan Nadolski, Mariusz Jakubowski, Jakub Pacałowski, Kamil Zagajewski; zagrali także: Michalak, Adrian Krzymieniewski, Damian Kozanecki, Oleg Papyk, Szymon Szafoni;

PODZIEL SIĘ