[ZDJĘCIA] Dziewięć goli na Kutnowiance, rezerwy wygrywają z Gałkówkiem

0
1446

W pierwszym meczu kontrolnym piłkarze KS–u II Kutno wygrali z LKS Gałkówek (beniaminek A klasy) 6–3. Po dwa gole strzelili Mateusz Motylewski i Damian Kozanecki, a po jednej bramce dołożyli Dominik Gałecki i Michał Wietrzyk.

Od pierwszej do ostatniej minuty rezerwy KS–u prowadziły grę. Pierwsza połowa mimo naporu kutnian zakończyła się jednak remisem 2–2.

– Jednak trud treningów na obecnym etapie przygotowań dał się we znaki młodym kutnianom. Mimo dwóch składów, to już po około 20 minutach zawodnicy KS–u oddychali przysłowiowymi rękawami. Brakowało sił do biegania, a co za tym idzie nie było płynności akcji – mówi Dominik Tomczak, trener KS–u.

Po zmianie stron KS już w pełni nadawał tonu grze i swoją przewagę udokumentował czterema golami. Ostatecznie kutnianie zwyciężyli 6–3.

– Goście z Gałkówka skupili się głównie na defensywie. Oprócz tego od czasu do czasu starali się odgryźć naszej drużynie i to z dobrym skutkiem. Trzy bardzo proste błędy defensywy zostały przez rywala wykorzystane. Wiemy, że praca nad grą w defensywie jest dla nas priorytetem – dodaje trener Jacek Walczak.

Najbliższy mecz KS II Kutno rozegra 29 lipca o godzinie 18:30 z Bzurą Młogoszyn. Spotkanie odbędzie się na stadionie „Kutnowianki” przy ul. Oziębłowskiego.

6–3 Mateusz Motylewski

KS II Kutno: Karol Czekalski – Piotr Domański, Emil Seklecki, Sebastian Włodarski, Wiktor Kopczyński – Mateusz Motylewski, Damian Sobczak, Bartek Kapruziak, Michał Ratajczak, Michał Wietrzyk – Dominik Gałecki; zagrali także:Krzysztof Osiński – Kamil Walczak, Dominik Burdyka, Kuba Michalak, Mateusz Dębowski – Kamil Jabłoński, Piotr Mucha, Damian Kozanecki, Jacek Walczak, Adam Pokorski – Tomasz Klimczak.

Ponadto bramki gości w drugiej połowie bronił Mateusz Kaźmierczak, który był najjaśniejszym punktem rywala.