2004: Wysoka porażka z Bzurą Ozorków

0
1002

Piłkarze KS-u Kutno nie podtrzymali świetnej passy i po trzech wygranych z rzędu, niestety przegrali 0-4 z Bzurą Ozorków.

Niestety nie udało się naszej drużynie wygrać po raz 4 z rzędu. Po słabym meczu przegrywamy z Bzurą Ozorków 0:4. W I połowie gospodarze wykorzystali karygodne błędy naszej defensywy i zdobyli 3 bramki. My natomiast żadnej z kilku dobrych sytuacji nie zamieniliśmy na bramkę – komentuje Jacek Walczak, trener KS-u.

Druga część gry rozpoczęła się od kolejnego błędu w grze obronnej KS-u i straty 4 bramki. W kolejnych minutach kutnianie zdobyć przynajmniej „honorowego” gola lecz to nie był ich dzień. Brakowało skuteczności i wyrachowania pod bramką przeciwnika. Młodzi ozorkowianie kontrolowali wynik i zasłużenie wygrali to spotkanie będąc drużyną lepszą, popełniającą mniej błędów oraz skuteczniejszą.

Skład KS-u: Kurkowski,Michalak,Jagiełło,Zachorski, Jędrzejczak,  Radecki, Szybkowski, Kumorek,Piotrowski,Skrzynecki, Majchrzak, Stańdo, Dziarkowski, Krzeszewski, Szewczyk, Komorowski A., Klejbs