Zrewanżować się Zjednoczonym. Ważny mecz w Wielki Piątek

  0
  718

  W Wielki Piątek kutnowscy piłkarze rozegrają kolejne spotkanie w ramach IV ligi łódzkiej. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza na wyjeździe zmierzą się z 3. w tabeli zespołem Zjednoczonych Bełchatów.

  Jutrzejszy rywal KS-u zajmuje wysokie 3. miejsce w tabeli IV ligi łódzkiej. Zjednoczeni do tej pory uzbierali 40 punktów (11 wygranych, 7 remisów i 6 porażek), przy tym strzelając 39 goli i tracąc ich 29.

  W rundzie wiosennej bełchatowianie na razie nie zachwycają i w 5 meczach zdobyli sześć punktów (1 wygrana, 3 remisy i 1 porażka). W miniony weekend Zjednoczeni wygrali 2-1 na wyjeździe z Unią Skierniewice.

  Kutnianie obecnie zajmują 9. miejsce w tabeli, ale do Zjednoczonych tracą zaledwie dwa punkty. KS wiosną uciułał do tej pory 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka). Ostatni mecz drużyny Sławomira Ryszkiewicza jeszcze na długo zapadnie w pamięci kibiców, bowiem KS mimo iż przegrywał po 69. minutach 0-3, to ostatecznie wygrał 4-3 z LKS-em Kwiatkowice.

  Warto dodać, że jesienią Zjednoczeni wygrali w Kutnie pewnie 3-0. Czy KS zrewanżuje się swoim rywalom? Odpowiedź na to pytanie poznamy późnym popołudniem w Wielki Piątek.

  25. kolejka IV ligi łódzkiej
  14.04.2017, godzina 16:30
  Zjednoczeni Bełchatów – KS Sand-Bus Kutno
  Sędzia: Konrad Gawroński (WS Łódź)

  PODZIEL SIĘ