SMS rozgromiony, sześć goli KS-u!

0
974
Piłkarze KS–u Sand–Bus Kutno dali dziś prawdziwy popis strzelecki. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza rozgromili 6–1 UKS SMS Łódź.
Dzisiejszy rywal KS-u jest wiceliderem grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów (ustępuje tylko Legii Warszawa) i wszyscy spodziewali się trudnego sprawdzianu. Pierwsza połowa zakończyła się jednak prowadzeniem kutnian 1-0 po golu testowanego Adriana Kralkowskiego w 31. minucie.

Po zmianie stron gospodarze dość szybko doprowadzili do remisu i po godzinie gry było 1-1. Później podopieczni Sławomira Ryszkiewicza grali jednak jak z nut i strzelili łodzianom aż pięć goli. Do siatki SMS-u dwukrotnie trafił Rafał Serwaciński, a po jednej bramce dołożyli Jan Nadolski, Kamil Zagajewski i testowany Tomasz Klimczak.

Dziś z naszej strony było widać chęć gry. Zawodnicy realizowali to co sobie zakładaliśmy, grali pressingiem. Ustrzegliśmy się też błędów w tyłach i ogólnie nasza gra mogła się podobać – skomentował spotkanie Sławomir Ryszkiewicz, trener KS-u.

UKS SMS Łódź 1–6 KS Sand–Bus Kutno
0–1 31’ Adrian Kralkowski