Osiem goli i remis we Włocławku

0
813

Aż osiem goli padło w ostatnim sparingu KS-u Sand-Bus Kutno z Liderem Włocławek. Choć kutnianie przegrywali 0-4, to ostatecznie udało im się zremisować 4-4. Hat-trickiem popisał się testowany zawodnik.

We Włocławku od pierwszej minuty na boisku zameldowali się m.in. powracający po kontuzji bramkarza Michał Sokołowicz czy testowani Dmitrij Petrow, Kamil Wielgus i Adrian Kralkowski, którzy są bardzo bliscy angażu w Kutnie.

Mecz został rozegrany w trudnych warunkach atmosferycznych, przy zalegającym śniegu na sztucznej murawie. Do zimowej aury szybciej przystosowali się gospodarze, którzy w pierwszym kwadransie dosłownie znokautowali kutnian i po golach w 6., 15. i 17. minucie prowadzili już 3-0. W 38. minucie włocławianie podwyższyli na 4-0 i gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa, do bramki Lidera trafił napastnik testowany w barwach KS-u.

Po zmianie stron tonu grze nadawali już podopieczni Sławomira Ryszkiewicza. Skutecznością błysnął testowany napastnik, który jeszcze dwukrotnie trafił do siatki rywali. Gola dołożył też Kamil Zagajewski i KS zremisował 4-4. A warto dodać, że w 88. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Bartosz Placek.

Przed inauguracją rundy wiosennej IV ligi KS zagra jeszcze dwa sparingi. W środę podopieczni Sławomira Ryszkiewicz zamierzą się z Kujawianką Izbica Kujawska, zaś w niedzielę rywalem będzie III-ligowy Widzew Łódź.

Lider Włocławek 4-4 KS Sand-Bus Kutno
1-0 6’ Tomasz Szablewski
2-0 15’ Michał Łazarski
3-0 17’ Jan Kołodziejski
4-0 38’ Filip Korpalski
4-1 44’ testowany
4-2 60’ Kamil Zagajewski
4-3 63’ testowany
4-4 68’ testowany

KS Sand-Bus Kutno: Sokołowicz – Placek, Petrow, Nizioł, Szumer – Bartczak, Wielgus, Nadolski, Zagajewski – Dębowski, Kralkowski; zagrali również: P. Sobczak, Wójcik, Klimczak, testowany;