Rezerwy na czele B-Klasy

0
783
Rezerwy KS-u Sand-Bus Kutno wygrały 3-0 z Olimpią Oporów i objęły prowadzenie w tabeli łódzkiej B-Klasy. Teraz przed podopiecznymi Dominika Tomczaka ważny mecz z Krośniewianką.

KS objął prowadzenie w 38. minucie, a na listę strzelców wpisał się Wiktor Kopczyński. Jak się okazało, było to jedyne trafienie w pierwszej połowie.

Po zmianie stron padły jeszcze dwie bramki. Najpierw w 56. minucie niefortunnie własnego bramkarza pokonał Tomasz Filipiak, zaś w 70. minucie wynik na 3-0 dla KS-u ustalił Dominik Dębowski.

Po 5. meczach KS zajmuje pierwsze miejsce w tabeli (12 punktów). Już w najbliższą niedzielę o 14:30 na „Kutnowiance” drużyna Dominika Tomczaka zmierzy się z 3. w tabeli Krośniewianką Krośniewice (10 pkt).

Olimpia Oporów 0-3 KS II Sand-Bus Kutno
0-1 38′ Wiktor Kopczyński
0-2 56′ Tomasz Filipiak (samobój.)
0-3 70′ Dominik Dębowski

KS: Kubiak – D. Dębowski (70′ Marciniak), Kopczyński, Krzymieniewski (70′ Motylewski), Nadolski (60′ Wójcik), A. Pokorski (75′ A. Sobczak), D. Sobczak, Terentiev, Walczak (65′ Sobczyk), Włodarski;