Rezerwy wygrały z Krośniewianką

0
768

Po bardzo emocjonującym meczu, rezerwy KS-u Sand-Bus Kutno wygrały na własnym boisku z Krośniewianką Krośniewice 3-2. Bramka decydująca o wygranej drużyny Dominika Tomczaka padła z rzutu karnego w doliczonym czasie gry.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla przyjezdnych z Krośniewic, którzy w 20. minucie objęli prowadzenie. Kutnianie wprawdzie starali się szybko wyrównać, ale ostatecznie Krośniewianka nie oddała prowadzenia do końca pierwszej połowy i oba zespoły schodziły do szatni przy wyniku 0-1.

W przerwie Dominik Tomczak zagrał va banque i dokonał aż 5 zmian (w tej klasie rozgrywkowej można wymienić w meczu 7 zawodników). Pokerowe zagranie szybko przyniosło oczekiwane efekty.

W 54. minucie Ukrainiec Vladyslav Terentiev zagrywał z rzutu rożnego, piłka musnęła jeszcze jednego z gości i zatrzepotała w siatce. Kutnianie poszli za ciosem i siedem minut później było już 2-1 dla KS-u, a piękną bramkę z rzutu wolnego z około 20 metrów zdobył Dominik Dębowski.

Gdy wydawało się, że KS dowiezie wygraną do ostatniego gwizdka, w końcówce emocje sięgnęły zenitu. W 86. minucie goście doprowadzili do wyrównania i sytuacja kutnian zaczęła się mocno komplikować. Ale to nie był koniec strzelania – w trzeciej minucie doliczonego czasu gry sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, a pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Dominik Dębowski, który zapewnił KS-owi cenne trzy punkty.

Po 6. rozegranych spotkaniach KS II zajmuje 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Krośniewianka ma 10 punktów i plasuje się na 4. pozycji.

KS II Kutno 3-2 Krośniewianka Krośniewice