Trzecia ligowa porażka

0
871
Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno z okazji 42. Święta Róży niestety nie sprawili prezentu swoim kibicom i przegrali drugi mecz z rzędu przed własną publicznością. Tym razem od kutnian lepsza okazała się Pilica Przedbórz, która wygrała 1-0.

W pierwszej połowie KS miał kilka dobrych okazji do zdobycia gola, jednak po raz kolejny zawiodła skuteczność. Dobre sytuacje zmarnowali m.in. Jakubowski i Terentiev. Goście też kilka razy zagrozili kutnowskiej bramce, jednak na posterunku był Michał Sokołowicz.

Po zmianie stron, spotkanie nie porywało. Duży wpływ na to miał zapewne żar lejący się z nieba. Mimo to, kibice nie mogli narzekać na brak emocji.

Po godzinie gry, trener Sławomir Ryszkiewicz zdecydował się na zmiany. Na boisku zameldował się m.in. Roman Periżok, dla którego był to debiut w kutnowskich barwach. Niestety, wprowadzenie czterech nowych zawodników nie wpłynęło pozytywnie na grę KS-u.

Na dodatek w 80. minucie goście przeprowadzili zabójczą akcję. W zamieszaniu w polu karnym strzelał jeden z piłkarzy Pilicy, uderzenie obronił Michał Sokołowicz, jednak przy dobitce Przemysława Kornackiego był bezradny i piłka zatrzepotała w siatce.

W końcówce wynik był sprawą otwartą, goście mogli podwyższyć na 2-0, ale bliscy wyrównania był także KS. W 87. minucie wprowadzony wcześniej Adam Grisgraber huknął jak z armaty z około 25 metrów, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce.

Ostatecznie Pilica dowiozła wynik do końca i KS przegrał trzeci mecz w tym sezonie…

KS Sand-Bus Kutno 0-1 Pilica Przedbórz
0-1 80′ Przemysław Kornacki

KS: Sokołowicz – Placek, Kaczor, Terentiev (60′ Kowalczyk), Grzegorek – Nizioł, Zagajewski, Jakubowski (64′ Periżok), Sobczak (67′ Grisgraber), Serwaciński, Michalski (75′ Góralczyk)