AGROMA POLSAD kolejnym sponsorem KS-u!

0
2411

Klub Sportowy „Kutno” ma kolejnego sponsora. Na początku tygodnia podpisano umowę sponsorską z firmą AGROMA POLSAD Sp. z o. o.

AGROMA POLSAD wspierać będzie kutnowską młodzież, a dokładniej drużynę z rocznika 2006, której trenerem jest Robert Kornacki. Warto dodać, że zespół występuje już pod szyldem KS „Agroma” Kutno, a także może pochwalić się nowymi strojami z logo sponsora.

W poniedziałek nastąpiło oficjalne podpisanie umowy w obecności Wojciecha Łazora – dyrektora zarządzającego AGROMA POLSAD, a także Zbigniew Tomczaka – prezesa KS Kutno oraz Włodzimierza Klimeckiego – wiceprezesa KS Kutno.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejna duża firma z naszego regionu nam zaufała. Bardzo dziękujemy za wsparcie i liczymy, że już niebawem wesprą nas kolejne przedsiębiorstwa – mówi Zbigniew Tomczak, prezes KS-u Kutno.

Firma AGROMA POLSAD Sp. z o.o. jest liczącym się na rynku dystrybutorem maszyn i urządzeń rolniczych. Specjalizuje się w handlu częściami zamiennymi do maszyn rolniczych i ciągników, łożyskami i akcesoriami do pojazdów, paszami, nawozami oraz środkami ochrony roślin.

Posiada 16 sklepów firmowych w całej Polsce.

agroma-klimecki-lazor

PODZIEL SIĘ