Tönsmeier Centrum wspiera KS Kutno. Podpisano nową umowę sponsorską

0
1719

Firma Tönsmeier Centrum w dalszym ciągu wspierać będzie kutnowską piłkę nożną. Dziś podpisano kolejną umowę sponsorską pomiędzy KS-em Kutno a potentatem branży gospodarki odpadami.

Tönsmeier Centrum od wielu lat wspiera sportowców z naszego regionu m.in. koszykarzy KKS Pro–Basket Kutno oraz siatkarki z Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. W lutym tego roku przedsiębiorstwo zdecydowało się na wsparcie KS-u Kutno. Teraz podjęto decyzję o przedłużeniu współpracy pomiędzy Tönsmeier Centrum a piłkarską chlubą naszego regionu.

Efekty współpracy na linii Tönsmeier – KS, można było zobaczyć już podczas sobotniej inauguracji IV ligi łódzkiej. Kutnowscy piłkarze wystąpili w strojach z logo przedsiębiorstwa zajmującego się gospodarką odpadami. Niebawem zorganizowane mają zostać także pikniki i eventy propagujące dbanie o środowisko, które mają na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży.

Cieszymy się, że drużyna którą wspieramy awansowała do IV ligi łódzkiej i mogliśmy dołożyć cegiełkę do tego sukcesu. Mamy nadzieję, że podpisanie nowej umowy sponsorskiej ponownie zaowocuje dobrymi wynikami piłkarzy – mówi Julia Glapińska, dyrektor ds. promocji i komunikacji Tönsmeier Centrum.

Zadowolony ze współpracy jest także Zbigniew Tomczak, prezes Klubu Sportowego Kutno.

Wsparcie ze strony tak prężnie działającego przedsiębiorstwa jak Tönsmeier Centrum, to dla naszego klubu duży prestiż. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzono – komentuje Z. Tomczak.

PODZIEL SIĘ