W sobotę mecz z Konstantynowem Łódzkim

0
834

W sobotę piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno rozegrają trzeci mecz rundy wiosennej w łódzkiej klasie okręgowej. Rywalem kutnian będzie na wyjeździe Włókniarz Konstantynów Łódzki.


 

Drużyna z Konstantynowa rundę wiosenną zainaugurowała tydzień później niż pozostałe drużyny, bowiem jej mecz z Górnikiem Łęczyca został przełożony. Dodatkowe dni przygotowań nie wpłynęły jednak pozytywnie – Włókniarz w zeszłą niedzielę przegrał z Ostrovią Ostrowy aż 1-5.

Włókniarz obecnie, po szesnastu rozegranych meczach, zajmuje odległe 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Na przeciwległym biegunie znajduje się za to KS Sand-Bus Kutno, który ma ponad dwa razy więcej punktów (41) i przewodzi w tabeli łódzkiej klasy okręgowej.

Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza tej wiosny wygrali już dwa mecze: 3-0 z Włókniarzem Pabianice i 2-1 z Górnkiem Łęczyca. Kutnianie do Konstantynowa Łódzkiego jadą więc podtrzymać dobrą passę i wygrać trzeci wiosenny mecz z rzędu.

Przypomnijmy, w rundzie jesiennej KS na własnym terenie wygrał z Włókniarzem 5-2. Czy tym razem kibice także obejrzą grad goli? Początek meczu w sobotę 9 kwietnia o 16:00.

PODZIEL SIĘ