W sobotę derby regionu z Górnikiem Łęczyca

0
830

Już w najbliższą sobotę 2 kwietnia o godzinie 15:00 piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zmierzą się na własnym boisku z Górnikiem Łęczyca. Spotkanie nazywane jest derbami regionu i emocji z pewnością nie zabraknie!


 

Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza na inaugurację rundy wiosennej wygrali 3:0 w Pabianicach z tamtejszym Włókniarzem. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy, jednak kutnianie zagrali bardzo nieskutecznie. Dzięki zzwycięstwu KS powiększył przewagę nad wiceliderem Orłem Parzęczew do trzech punktów.

Z kolei dla Górnika sobotni mecz w Kutnie będzie pierwszym tegorocznym spotkaniem o ligowe punkty. W zeszłą sobotę łęczycanie nie zagrali, bowiem dwóch piłkarzy zostało powołanych do reprezentacji Polski w piłce plażowej i mecz z Włókniarzem Konstantynów Łódzki został przełożony.

Po rundzie jesiennej Górnik zajmuje wysokie 5. miejsce z dorobkiem 26 punktów. W poprzednim meczu pomiędzy KS-em i Górnikiem padł bezbramkowy remis.W przerwie zimowej w Łęczycy doszło do sporych zmian na ławce trenerskiej – Pawła Sieka zastąpił Robert Hyży. Jak wyglądać będzie jego oficjalny debiut?

Przekonamy się w sobotę. Początek meczu o 15:00 na stadionie miejskim im. H. Reymana w Kutnie. WSTĘP WOLNY!

PODZIEL SIĘ