Rocznik 1997/99 zagra z KS Dąbrowice

0
1051

W najbliższą niedzielę, 21 lutego o godzinie 11:00, juniorzy A1 KS-u Kutno rozegrają kolejny sparing. Tym razem rywalem będzie KS Dąbrowice.

Warto dodać, że jest nowa drużyna, występująca łódzkiej B klasie, grupa 4. Na półmetku rozgrywek, czyli po 10 kolejkach podopieczni Marcela Łukaszczyka zdobyli 18 punktów. Składa się na to 5 zwycięstw, 3 remisy oraz 2 porażki. Bilans bramkowy to 28-9 dla korzyść Dąbrowic.

Zbiórka przed meczem jest o godzinie 9:15 na obiekcie, przy ul. Oziębłowskiego tzw. Kutnowiance. Na miejscu przebieramy się, robimy odprawę taktyczną i dopiero jedziemy na mecz, tak by być 10:25 na miejscu.

Uwaga, z klubu dostajecie tylko koszulki na mecz. Tym razem będą one na długi rękaw. Zatem każdy z was zabiera swój strój treningowy (najlepiej dres, żeby ciało było okryte) czapkę, rękawiczki, komin, ortalion, obuwie do gry na naturalnej murawie (najlepiej wkręty, ostatecznie lanki). Każdy ma mieć również swoje ochraniacze dla własnego bezpieczeństwa i zdrowia.

Na spotkanie sparingowe powołani są wszyscy zawodnicy. Ponadto na mecz jadą również zawodnicy z I drużyny – okaże się to dzisiaj po meczu seniorów z Olimpią Koło.

PODZIEL SIĘ