Turnieje Halowe w weekend 12-13 grudnia

0
842

W najbliższy weekend nasze dwie drużyny młodzieżowe wystąpią na turniejach halowych. Warto dodać, że to nie koniec zmagań naszych młodych piłkarzy w roku 2015. W weekend poprzedzający Boże Narodzenie kolejne dwie drużyny udadzą się na turnieje. Oznacza to, że dopiero 20 grudnia Klub Sportowy Kutno zakończy piłkarski rok.

Turnieje w ten weekend 12-13.12.2015

W sobotę 12 grudnia swoje zmagania rozpocznie drużyna z rocznika 2007, którą poprowadzi niezawodny duet, mianowicie Sławomir Banasiak wraz z Jakubem Szymańskim. Nasi najmłodsi adepci pojadą do pobliskiej Łęczycy, gdzie zmierzą się z takimi drużynami jak Górnik Łęczyca, Termy Uniejów, Milan Soccer oraz Szkółką Piłkarską z Łodzi. Początek turnieju o godzinie 9:00. Miejsce rozgrywania spotkań to Hala Sportowa w Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. Sportowa 4.

Zbiórka o godzinie 7:50 na stadionie przy ul. Oziębłowskiego tzw. Kutnowianka. Zawodnicy jadą w dresach adidasa oraz zabierają ze sobą żółtą koszulkę treningową . Do tego, musimy jeszcze mieć ze sobą: obuwie do gry na hali, ochraniacze oraz dokument potwierdzający tożsamość. Z racji, że turniej będzie trwał kilka godzin, polecamy spakowanie do torby zawodnika kanapek, picia oraz czegoś słodkiego do jedzenia. Powrót z turnieju będzie około godziny 15:00.

Na turniej zostali powołani następujący zawodnicy:  Gracjan Wódka, Antoni Lach, Hubert Tworus, Milan Ziółkowski, Artur Pankowski, Artur Stelmachowski, Kacper Wasilewski, Maciej Szymczak, Karol Lubasiński, Oliwier Szpik oraz Dawid Bagnowski

 

Natomiast w niedzielę 13 grudnia na turniej do Gostynina uda się rocznik 2003/2004. Podopieczni Witolda Wojtczaka zmierzą się z następującymi drużynami: Unią Iłów, Football Academy Gąbin oraz Zrywem Bielsk. W drugiej grupie wystąpią natomiast Start Proboszczewice, Mazur Gostynin, Pegaz Drobin oraz Delta Słupno. Warto dodać, że każdy mecz będzie rozgrywany w systemie 2 razy 10 minut. Zatem grania będzie bardzo dużo. Początek turnieju o godzinie 9:30. Miejsce rozgrywania spotkań to Hala Sportowa MOSiR w Gostyninie ul. Kutnowska 7.

Zbiórka jest o godzinie 8:00 na stadionie przy ul. Kościuszki 26, Stadion Miejski. Zawodnicy zabierają ze sobą: obuwie do gry na hali, ochraniacze oraz dokument potwierdzający tożsamość. Z racji, że turniej będzie trwał kilka godzin, polecamy spakowanie do torby kanapek, picia oraz czegoś słodkiego do jedzenia. Powrót z turnieju będzie około godziny 16:30.

Lista zawodników powołanych na turniej: Tomczak Bartosz, Radecki Miłosz, Jóźwiak Przemek (zabieramy go ze Strzelec), Kaczmarek Łukasz, Wróblewski Szymon, Nadolski Bartek, Stawirowski Mateusz, Wojtczak Kuba, Kaczmarek Michał, Sobierański Kuba, Ślepecki Filip oraz Tarczyński Gracjan.

Jeżeli ktoś jednak nie będzie mógł jechać, prosimy o pilny kontakt telefoniczny z kierownikiem drużyny Panem Markiem Rojewskim tel: 507-105-709. Wówczas w to wolne miejsce dowołany kolejnego zawodnika.

Wszystkich sympatyków naszego klubu serdecznie zapraszamy i zachęcamy do głośnego i gorącego dopingu. Powołania na turnieje wraz ze szczegółową rozpiską ukażą się w piątek w południe na oficjalnej stronie klubu www.kskutno.pl oraz na naszym fanpage’u KS Kutno. Przy okazji zapraszamy do regularnego odwiedzania naszych portali.

 

PODZIEL SIĘ