Rocznik 2003/04, Podsumowanie Turnieju w Gostyninie

0
917

W niedzielę 13 grudnia na turniej do Gostynina udał się rocznik 2003/2004. Podopieczni Witolda Wojtczaka zmierzyli się w rozgrywkach grupowych z następującymi drużynami: Unią Iłów, Football Academy Gąbin oraz Zrywem Bielsk. Warto dodać, że każdy mecz był rozgrywany w systemie 2 razy 10 minut. O końcowym wyniku spotkania decydowały umiejętności, a nie jak to niekiedy bywa – przypadek.

W pierwszym meczu młodzi piłkarze z Kutna zmierzyli się z Unią Iłów. Po zaciętym meczu padł wynik 1-1. Jedyną bramkę dla klubu z Grodu nad Ochnią zdobył Przemek Jóźwiak. Drugim rywalem tego dnia była drużyna Zrywu Bielsk. Po dwóch bramkach Miłosza Radeckiego i Bartłomieja Tomczaka, KS Kutno prowadził już 4-0. Jednak na tym nie poprzestał. Kolejne dwa trafienia dołożyli Gracjan Tarczyński oraz Przemek Jóźwiak i końcowy rezultat brzmiał 6-0 dla KS Kutno. Trzeci mecz grupowy to spotkanie z Football Academy Gąbin. W tym spotkaniu dwóch naszych zawodników zanotowało hat-tricka! Mowa o Bartku Tomczaku i Gracjanie Tarczyńskim. Ponadto jedną bramkę strzelił Przemek Jóźwiak i po jednostronnym meczu Klub Sportowy Kutno wygrał 7-1, zapewniając sobie awans do wielkiego finału.

W ostatnim meczu turnieju czekał nas prawdziwy sprawdzian. Graliśmy bowiem ze zwycięzcą drugiej grupy oraz głównym faworytem turnieju Pegazem Drobin. W tym meczu trzeba było uznać klasę rywali. Po dobrym meczu naszych przeciwników i prostych błędach z naszej strony przegraliśmy 1-4. Honorowe trafienie zdobył Przemek Jóźwiak.

Drugie miejsce podopiecznych Witolda Wojtczaka to bardzo dobry wynik. Zabrakło troszkę zimnej krwi oraz dyscypliny w meczu o pierwsze miejsce. Jednak mimo to, wszyscy zawodnicy przyczynili się do tego rezultatu. Brawa dla nich za zaangażowanie i postawę godną sportowca. Warto dodać, że najlepszym zawodnikiem całego turnieju został wybrany Przemek Jóźwiak. Nasz zawodnik i zarazem nadzieja kutnowskiej piłki. To chłopak z wielkim sercem do gry, olbrzymim talentem i umiejętnościami.

Wyniki Klubu Sportowego Kutno:
KS Kutno – Unia Iłów 1-1, bramka Przemek Jóźwiak x1
KS Kutno – Zryw Bielsk 6-0, bramki: Miłosz Radecki x2, Bartłomiej Tomczak x2, Przemek Jóźwiak x1 oraz Gracjan Tarczyński x1
KS Kutno – Football Academy Gąbin, bramki: Bartłomiej Tomczak x3, Gracjan Tarczyński x3 oraz Miłosz Radecki x1
KS Kutno – Pegaz Drobin, bramka Przemek Jóźwiak x1

Klub Sportowy rocznik 2003/04 wystąpił w następującym składzie: Tomczak Bartłomiej, Radecki Miłosz, Jóźwiak Przemek, Kaczmarek Łukasz, Wróblewski Szymon, Nadolski Bartek, Wojtczak Kuba, Kaczmarek Michał, Ślepecki Filip oraz Tarczyński Gracjan. Trener Witold Wojtczak.

 

 

 

PODZIEL SIĘ