Sensacyjna porażka w Justynowie

0
716

Do ogromnej sensacji doszło w Justynowie, gdzie KS SandBus Kutno przegrał z tamtejszym LZS-em 0-1. Porażka sprawiła, że kutnianie spadli z fotela lidera łódzkiej okręgówki.

Kutnianie kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem w 85. minucie czerwoną kartkę za faul taktyczny otrzymał Kamil Zagajewski.

Bardzo słabo wypadła dziś druga linia, niektórzy zawodnicy przeszli obok meczu. Brakowało nam dzisiaj jakość i zimnej krwi w polu karnym LZS-u. W drugiej połowie gospodarze oddali jeden strzał, który dał im zwycięstwo, a przez resztę czasu my nie schodziliśmy z ich połowy. Mieliśmy sporo sytuacji, ale pudłowaliśmy jak małe dzieci – komentuje Sławomir Ryszkiewicz, trener KS-u SandBus Kutno.

Teraz przed KS-em mecz na szczycie łódzkiej okręgówki. W sobotę kutnianie zmierzą się na własnym boisku z nowym liderem GLKS-em Dłutów, który dziś wygrał 3-1 z Górnikiem Łęczyca.

LZS Justynów 1-0 KS SandBus Kutno