Udany turniej w Bydgoszczy

0
844

Młodzi piłkarze KS-u Kutno z rocznika 2002/2003, których trenerem jest Witold Wojtczak, zajęli wysokie czwarte miejsce w turnieju w Bydgoszczy.

Tradycją stało się już, że na zakończenie sezonu bydgoski Zawisza, trenerzy i zawodnicy rocznika 2003 wraz z rodzicami zapraszają drużyny do rozgrywek turniejowych na obiektach CWZS ZAWISZA w Bydgoszczy. W tym roku bydgoszczanie gościli 16-osobowe reprezentacje klubów: Wisła Płock, SMS Łódź, Dolcan Ząbki, ; Polonia Środa; 12 Włocławek, AP Trzcianka, Kujawsko-Pomorski ZPN i KS Kutno.

Sprawnie prowadzone pojedynki odbywały się na wyznaczonych dwóch boiskach na płycie głównej stadionu. Tym sam, który na co dzień mogliśmy podziwiać w ramach rozgrywek Ekstraklasy. Chłopcy rozgrywali mecze w systemie „każdy z każdym”. Od pierwszego gwizdka wszystkim 72 spotkaniom towarzyszyły wielkie emocje.

Kutnianie zaprezentowali się ze świetnej strony i zajęli wysokie 4 miejsce.

– Gratulacje należą się naszym zawodnikom, trenerowi oraz rodzicom, gdyż wszyscy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Zawodnicy zajęli świetne czwarte miejsce, minimalnie ulegając drużynom z podium. Pan trener Witek Wojtczak po raz kolejny udowodnił, że warto z nim jeździć na turnieje. Pod jego wodzą chłopcy z rocznika 2002/2003 zawsze są w pierwszej czwórce. Natomiast rodzice gorąco kibicowali i wspierali naszych młodych piłkarzy głośnym dopingiem – mówi Dominik Tomczak, prezes KS-u.

W turnieju zagrali: Bandachowicz P, Sobota H, Nowak B., Wyciński D., Stolarczyk H. Szatkowski D. Kwiatkowski P, Guzek P, Sienkiewicz M.

Klasyfikacja finałowa

1. DOLCAN Ząbki
2. ZAWISZA Bydgoszcz
3. SMS Łódź
4. KS Kutno
5. POLONIA Środa
6. WISŁA Płock
7. Kadra KPZPN
8. 12 Włocławek
9. AP Trzcianka

PODZIEL SIĘ