KS wygrywa w Baruchowie

0
    681
    Piłkarze KS-u Sand Bus Kutno wygrali w kolejnym sparingu. Dziś podopieczni Sławomira Ryszkiewicza pokonali 2-1 GKS Baruchowo.

Kutnianie szczególnie dobrze zaprezentowali się w pierwszej połowie, w której zdecydowanie dominowali i zdobyli dwa gole.

Do siatki ekipy z Baruchowa trafili kolejno Rafał Żemigała i Kamil Zagajewski.

W pierwszych 45 minutach kontrolowaliśmy przebieg gry i byliśmy stroną dominującą. Jestem zadowolony z postawy moich zawodników, którzy dobrze wykonywali założenia taktyczne. Po tym spotkaniu wyjaśniło się kilka kwestii personalnych – komentuje Sławomir Ryszkiewicz, trener KS-u.

W drugiej połowie szkoleniowiec kutnian zdecydował się na kilka zmian. Mimo straty gola gra beniaminka łódzkiej okręgówki mogła się jednak podobać.

Baruchowo za tydzień inauguruje rozgrywki ligowe i jest w kompletnie innym etapie przygotowań. Na ich tle wyglądaliśmy naprawdę nieźle i jestem zadowolony z postawy moich piłkarzy. Idziemy w dobrym kierunku – dodaje S. Ryszkiewicz.

GKS Baruchowo 1-2 KS Sand Bus Kutno
    gole dla KS-u: Rafał Żemigała, Kamil Zagajewski