KS Sand Bus Kutno – awans jest nasz!!!

0
786

Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza i Andrzeja Królaka w 20. kolejce zmierzyli się z Witonianką Witonia. Po zaciętym meczu wygrali na wyjeździe 3-1. Jednak samo nasze zwycięstwo nie dawało awansu. By tak się mogło stać, punkty musiał stracić nasz najgroźniejszy rywal, czyli Krośniewianka. I ku naszemu zaskoczeniu, tak też się zadziało. Drużyna z Krośniewic przegrała w Sarnowie aż 1-9. Dzięki temu już na dwie kolejki przed końcem sezonu, drużyna z Kutna zapewniła sobie pierwsze miejsce!

KS Sand Bus Kutno wywalczył sobie awans do Ligi Okręgowej. Jest to, co prawda szósty poziom rozgrywkowy w naszym kraju, ale z każdego sukcesu należy się cieszyć. W końcu to dopiero pierwszy sezon, nowopowstałego klubu piłkarskiego w Kutnie. Jak wiemy, ma on ambitne plany.

Póki co, nie ma czasu na świętowanie, gdyż do rozegrania zostały jeszcze dwa spotkania – mówi prezes KS-u Dominik Tomczak. Zawodnicy mają przed sobą jeden cel. Mianowicie zwyciężyć we wszystkich meczach w tej rundzie, między innymi po to, by udowodnić, że awans jest w pełni zasłużony. Poza tym, wygrywając wszystkie spotkania w rundzie wiosennej, pokazać przyszłym rywalom, że w nadchodzącym sezonie nie zamierzają być chłopcami do bicia. Będą chcieli walczyć o jak najwyższe cele. Jakie, to się już wkrótce okaże.

Zarówno zawodnikom, jak i trenerom, działaczom, a także wspaniałym kibicom serdecznie gratulujemy!

Zrzut ekranu 2015-05-25 09.35.41

PODZIEL SIĘ