KS Kutno 2004 – Zjednoczeni Stryków

0
880

Za nami pierwsza kolejka w rundzie wiosennej. Od razu przyszło się nam zmierzyć z liderem rozgrywek, drużyną Zjednoczonych Stryków. Jak na mecz na szczycie przystało, emocji było pod dostatkiem. Zabrakło nam jedynie troszkę dyscypliny taktycznej w defensywie i zimnej krwi w ofensywie.

Mecz rozpoczął się dość obiecująco. Młodzi piłkarze KS-u stworzyli dwie bardzo dobre sytuacje do objęcia prowadzenia. Jednak oba strzały mijały światło bramki rywala. Następnie do głosu doszli gospodarze, ale mimo upływu minut, nie stworzyli sobie dogodnej sytuacji. Wynikiem bezbramkowym zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Drugą część rozpoczęliśmy od dwóch prostych błędów, po których Stryków objął prowadzenie 2-0. Kutnianie chcąc doprowadzić do korzystnego wyniki, musieli się odsłonić. Po jednej z kontr rywale podwyższyli prowadzenie na 3-0. To był zwrotny moment w meczu. Zazwyczaj przy takim wyniku drużyna się poddaje, nie walczy. Tutaj było wręcz odwrotnie. Chłopcy zaczęli więcej biegać, byli bardziej zdeterminowami . Efektem tego stała się bramka kontaktowa. Ten gol dodał wiary zawodnikom, że można jeszcze tutaj osiągnąć korzystny wynik. Tak jak napisaliśmy na samym początku, nieco więcej zimnej krwi, a remis byłby w naszym zasięgu. Jednak piłka nożna to sport, gdzie liczą się bramki, a nie stworzone sytuacje.

Ostatecznie KS Kutno 2004 przegrał po bardzo wyrównanym meczu w Strykowie ze Zjednoczonymi 3-1. Trenerzy umówili się, że po zakończonym sezonie zagramy sparing i porównamy poziom sportowy swoich drużyn na  przestrzeni ostatniego roku. Zawodnikom, trenerom i sympatykom Strykowa gratulujemy Mistrzostwa Rozgrywek. Mimo, że to dopiero początek, to przewaga jest tak duża, że można im już gratulować sukcesu J

 

Zjednoczeni Stryków – KS Kutno 2004 3-1 (0-0)
3-1 Sadowski Kacper

Skład, w którym wystąpiliśmy: Gródecki Kuba – Radecki Miłosz, Karbowski Oskar (Tomczak Bartek), Zagórowski Emil – Stańdo Bartek (Sadowski Kacper), Krygiel Miłosz (Sobczyk Patryk), Wasilewski Sergiusz (Sobczak Gracjan)

 

Pora nadrobić wszelkie zaleglości. Teraz co 2 dni będą ukazywały sie opisy wszystkich spotkań, które w tej rundzie rozegrali zawodnicy z rocznika 2004. Dziękujemy za zdjęcia Kierownikowi Krzysztofowi Karbowskiemu.

PODZIEL SIĘ