KS 2004 – KS 2003 sparing już w czwartek

0
868

W najbliższy czwartek tj 28 maja o godzinie 17:00 na stadionie przy ul. Oziembłowskiego dojdzie do ciekawej konfrontacji. Wewnętrzny sparing rozegrają ze sobą dwa nasze roczniki. Mianowicie , zmierzą się ze sobą podopieczni trenera Dominika Tomczaka, rocznik 2004 oraz podopieczni trenera Sławomira Janickiego rocznik 2003.

W ostatnich dwóch miesiącahc oba zespoły spotykały się dwukrotnie. Najpier rocznik 2004 zebrał srogą lekcję pregrywając 1-8. Niespełna dwa miesiące później podopieczni trenera Janickiego musieli bardzo się natrudzić, by ograć o rok młodszych kolegów. Rocznik 2004 po trzech kwartach prowadził 8-4, by minimalnie przegrać 8-10. Jak będzie tym razem, okaże się już wieczorem.

Zbiórka obu drużyn przed meczem jest o godzinie 16:30. Uwaga, wszyscy zawodnicy grają w znacznikach, a to oznacza, że każdy musi mieć ze sobą sprzęt na trening.  Dodatkowo sparing będzie rozegrany na połowie boiska w systemie 8 zawodników w polu + bramkarz. Czas gry 3 razy 20 minut. Ewentualnie może dojdzie czwarta – 20 minutowa część.

W razie pytań prosimy kontaktować się z trenerami drużyn.