Turniej Deichmanna – Tunezja U-9

0
843

Od Deichmann Mini mistrzostw do Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Mini mistrzostwa to turniej piłkarski dla dziewcząt i chłopców w wieku do 11 lat, który rozgrywamy na boiskach polskich miast już po raz ósmy. Są to największe zawody sportowe bez eliminowania po jednym weekendzie zespołów bez względu na poziom reprezentowanych umiejętności. Dotyczy to wszystkich drużyn, także tych złożonych z zawodników rozpoczynających przygodę z piłką. Rozgrywki mają charakter ogólnopolski; od tego roku goszczą one w najważniejszych ośrodkach miejskich na terenie wszystkich województw.

Nasza Klub podjąła decyzję o starcie w tych wspaniałych rozgrywkach.

Turniej rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych: a) U-7 dzieci urodzone w roku 2008, 2009 i młodsze, b) U-9 dzieci urodzone w roku 2006, 2007 i młodsze, c) U-11 dzieci urodzone w roku 2004, 2005 i młodsze.

Nasi zawodnicy(debiutanci) z rocznika 2007 pod szyldem Tunezji w pierwszych trzech meczach mimo, iż nie zdobyli trzech punktów w żadnym spotkaniu zaprezentowali się bardzo dobrze strzelając gola (bramkę) w każdym meczu.

Wyniki grupowe:   

Tunezja – Dania 1-1
Tunezja – Turcja 2-4
Tunezja – Niemcy 2-4

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Hubert Rzetelski  (1), Szymon Borowiecki (1), i Artur Stelmachowski (3)

Skład, w którym wystąpiła reprezentacja Tunezji:

  1. HUBERT RZETELSKI
  2. MACIEJ SZYMCZAK
  3. MILAN ZIÓŁKOWSKI
  4. ANTONI LACH
  5. SZYMON BOROWIECKI
  6. ARTUR PANKOWSKI
  7. ARTUR STELMACHOWSKI
  8. DAWID BAGNOWSKI

Trenerami zespołu są: Kamil Borowiak oraz Sławek Banasiak.

PODZIEL SIĘ