W Dalikowie mecz o awans?

  0
  735

  Już w najbliższą niedzielę drużyna KS-u Sand Bus Kutno rozegra ważny mecz z GLKS-em Sarnów/Dalików, głównym rywalem w walce o awans do łódzkiej okręgówki.

  Wiele wskazuje na to, że niedzielny pojedynek może mieć ogromne znaczenie w kontekście awansu do V ligi. Zmierzą się ze sobą bowiem lider i wicelider rozgrywek, których w tabeli dzielą zaledwie dwa oczka.

  Lider KS Sand Bus Kutno od początku wiosny imponuje formą – w czterech dotychczasowych spotkaniach podopieczni Sławomira Ryszkiewicz czterokrotnie schodzili z boiska jako zwycięzcy. Najpierw rozbili 10-0 Malinę Piątek, później w meczach z silnymi Krośniewianką i GKS-em Bedlno wygrali po 4-1, zaś w zeszłym tygodniu w eksperymentalnym składzie pokonali 4-0 Dąbrowiankę Dąbrowice. Warto zaznaczyć, że kutnianie stracili zaledwie 2 gole, a strzelili ich aż 22!

  Dobrą formę prezentuje także GLKS Sarnów/Dalików, który od początku piłkarskiej wiosny zanotował 3 wygrane i 1 remis. Właśnie w ostatniej kolejce podopieczni Łukasza Wijaty niespodziewanie zremisowali 3-3 z niżej notowaną Victorią Grabów. Wcześniej w pokonanym polu pozostawili Witoniankę (8-1), LKS Świnice Warckie (3-0) i otrzymali walkower za mecz z wycofaną Spartą Leśmierz.

  Warto odnotować, że jesienią przy Kościuszki piłkarze z Sarnowa zostali rozgromieni aż 4-0. Jak będzie teraz? Czy KS odskoczy rywalowi na pięć punktów? Pojedynek zapowiada się niezwykle emocjonująco!

  Początek już w niedzielę 26 kwietnia o godzinie 16.00 (w Dalikowie). Relacja na żywo TYLKO na portalu EKU24.net

  PODZIEL SIĘ