Majówka z KS-em Kutno. Jutro mecz ze Świnicami

0
708

Już jutro, 1 maja, piłkarze KS-u Sand Bus Kutno rozegrają kolejny ligowy mecz. Tym razem na Kościuszki przyjedzie LKS Świnice Warckie.


Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza wiosną są bez wątpienia najlepszą drużyną ligi. W pięciu dotychczasowych kolejkach kutnianie wygrali wszystkie spotkania i mogą pochwalić się imponującym bilansem bramkowym 24-2. W pokonanym polu pozostawili Malinę Piątek, Krośniewiankę Krośniewice, GKS Bedlno, Dąbrowiankę Dąbrowice i GLKS Sarnów/Dalików.

Jutrzejszy rywal KS-u to ligowy outsider, który na swoim koncie ma 10 punktów (o 30 mniej niż kutnianie) i zajmuje odległe 10 miejsce w tabeli.

W rundzie wiosennej piłkarze ze Świnic Warckich na boisku wygrali tylko z Dąbrowianką Dąbrowice (1-0), a także otrzymali walkower za mecz z wycofaną Spartą Leśmierz. Przegrali za to GLKS Sarnów/Dalików (0-3), Witonianką Witonia (1-2) i Victorią Grabów (1-2).

Przypomnijmy, jesienią KS wygrał na trudnym boisku w Świnicach Warckich 3-1. Jak będzie teraz? Czy kutnianie urządzą sobie kolejny „trening strzelecki” przy Kościuszki?

Serdecznie zapraszamy na mecz. Początek o 16:00. Wstęp wolny.

PODZIEL SIĘ