KS zagrał na mistrzostwach Deichmana

0
858

W sobotę na obiektach Orła Łódź, nasi zawodnicy z rocznika 2006 rozpoczęli zmagania w Minimistrzostwach Deichmana.

Podopieczni Rafała Serwacińskiego rozegrali trzy spotkania. Pierwszy mecz z Austrią zakończył się zwycięstwem chłopców z Kutna 4:1. Bramki zdobyli: Rosolak Wojtek 2x, Wawrzyńczak Martin i Milas Dorian.

Drugi mecz z Chile był bardzo zacięty. Mimo to, młodzi piłkarze z Kutna szalę zwycięstwa przychylili na swoją stronę i pokonali rywali 2:1. Bramki strzelili: Wawrzyńczak Martin 2x. W ostatnim meczu spotkaliśmy się z Polską. Jak na prawdziwych patriotów przystało, przegraliśmy 0:3

Drugi dzień Minimistrzostw Deichmana nie była tak udany jak pierwszy. Mimo to, chłopcom należą się wielkie brawa za walkę oraz serducho pozostawione na boisku. W końcu nasi młodzi piłkarze z rocznika 2005 rywalizowali z zawodniami o rok starszymi. W dodatku, z takimi, którzy na co dzień grają w rozgrywkach ligowych.

Wyniki naszej drużyny z niedzieli:
Ekwador – Finlandia 0-9
Ekwador – Szwajcaria 0-7
Ekwador – Ghana 1-1

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Kusiak Maciej, Kornacki Jakub, Rojewski Wiktor, Hofman Jakub, Waląg Krzysio, Rosolak Wojtek, Wawrzyńczak, Milas Dorian, Wyganowski Bartek i Walczak Łukasz

PODZIEL SIĘ