KS zagra z Dąbrowianką. Szansa dla zmienników?

0
738

Już jutro o 16:00 piłkarze KS-u Sand Bus Kutno zmierzą się na własnym boisku z outsiderem ligi Dąbrowianką Dąbrowice.

Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza od początku rundy wiosennej grają jak z nut i w ostatnich trzech spotkaniach zdobyli komplet punktów, a także mogą pochwalić się imponującym bilansem bramkowym 18-2.

Wiele wskazuje na to, że w meczu z Dąbrowianką w barwach KS-u na boisku zobaczymy kilku graczy, którzy do tej pory spotkania rozpoczynali na ławce rezerwowych.

– Nie ma mowy o jakimkolwiek lekceważeniu rywala, ale nie ukrywam, że w sobotę chciałbym dać szansę zaprezentowani swoich umiejętności piłkarzom, którzy do tej pory grali nieco mniej – mówi Sławomir Ryszkiewicz, trener KS-u Sand Bus Kutno.

Sobotnie spotkanie to pojedynek drużyn, które są na zupełnie przeciwległych biegunach. KS po ostatniej wygranej 4-1 z GKS-em Bedlno, a także nieoczekiwanej porażce Krośniewianki z Bzurą Młogoszyn (1-2) został samodzielnym liderem A Klasy, zaś Dąbrowianka okupuje przedostatnie miejsce. Wyprzedza tylko… wycofaną z ligi Spartę Leśmierz.

Ekipa z Dąbrowic w rundzie wiosennej przegrała 0-1 z LKS-em Świnice Warckie oraz 1-2 z Victorią Grabów, a także „wygrała” walkowerem 3-0 ze wspomnianą Spartą Leśmierz. Dąbrowianka po 14. kolejkach zajmuje (przed)ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów.

15 kolejka A Klasy
KS Sand Bus Kutno – Dąbrowianka Dąbrowice
18.04.2015 / g. 16:00 / Kościuszki 26

PODZIEL SIĘ