Rocznik 2001: poległ z Mazurem Gostynin 2000

0
874

Dnia 8 marca chłopcy z rocznika 2001-2002 rozegrali sparing z bardzo mocną drużyną Mazura Gostynin rocznik 2000-2001.Mecz zakończył się wyniki 11-0 dla Mazura Gostynin. Drużyna KS.-u przyjechała w osłabieniu, bowiem kilku chłopców rozchorowało się. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10:00 na boisku we Włocławku.

W pierwszej połowie kontuzji nabawił się Tobiasz Śródecki i przez następne minuty drużyna grała w osłabieniu jednego zawodnika. W późniejszych minutach, co róż dochodziło do twardych starć, w których górą byli rywale ze względu na swoją fizyczność. To sprawiało, że niekiedy graliśmy w 9, a nawet 8 zawodników. Takie osłabienie rywal skrzętnie potrafił wykorzystać. Warto dodać, że Mazur Gostynin będzie rywalizował w Najwyższej lidze na Mazowszu, gdzie gra tylko 8 drużyn z całego województwa. Po meczu można stwierdzić, że nasi rywale zasługują na grę na najwyższym szczeblu potwierdzając to swoimi umiejętnościami.

Mimo niekorzystnego wyniki, chłopcy schodzili z boiska z podniesioną głową. Duch walki nie opuszczał młodych zawodników KS Kutno mimo coraz wyższego wyniku. W weekend czeka ich kolejny sparing, tym razem zagrają w Łowicz z Pelikanem o godzinie 12:00.

Zaś po meczu w Łowiczu, cała drużyna udaje się prosto do Bydgoszczy na mecz ekstraklasy, w którym zagrają Bydgoska Zawisza oraz Poznański Lech. To nagroda za wygranie turnieju halowego, organizowanego przez Zawiszę Bydgoszcz.