KS zbroi się przed ligą

  0
  752

  Drużyna KS-u Sand Bus Kutno zbroi się przed rundą wiosenną. Do zespołu prawdopodobnie w najbliższych dniach dołączą kolejni nowi zawodnicy.

  W ostatnim sparingu z Olimpią Koło trener Sławomir Ryszkiewicz po raz kolejny sprawdził Kamila Miszczaka (Orzeł Parzęczew), a także przyjrzał się Rafałowi Żemigale (Zjednoczeni Stryków).

  – Rafał mimo iż odbył z nami tylko dwa treningi, to zdecydowałem, że zagra pełne dziewięćdziesiąt minut. Zdał egzamin, zaprezentował się dobrze. Razem z Bartkiem Kaczorem może stanowić mur nie do przejścia. Na pewno byłby dużym wzmocnieniem, teraz prezesi muszą się dogadać – komentuje Sławomir Ryszkiewicz, trener KS-u.

  Kolejnym zawodnikiem, który ma wzmocnić kutnowską drużynę jest bramkarz Mateusz Wojtczak, wychowanek MKS-u Kutno, a ostatnio gracz Starteru Biuromax Viva, który zdobył mistrzostwo kutnowskiej „halówki”.

  – Podjął już z nami treningi, ze względu na obowiązki służbowe nie mógł zagrać z Olimpią. Jesteśmy już jednak po słowie i wierzę, że będzie ostoją naszej bramki – uważa Ryszkiewicz.

  Trener zapowiada również, że chciałby wzmocnić środek boiska.

  – Czekam na deklarację pewnego zawodnika, powinien dać nam odpowiedź do wtorku. Nie chciałbym ujawniać jego nazwiska, ale zapewniam, że to gracz z wyższej półki – mówi tajemniczo szkoleniowiec KS-u.

  PODZIEL SIĘ