Rocznik 2003: Powołania na Widok Cup

0
831

Najbliższy weekend chłopcy z rocznika 2003 spędzą na turnieju Halowym w Skierniewicach. W ostatniej chwili podopieczni Mariusza Jakubowskiego dostali zaproszenie na turniej Widok Cup, za co organizatorom serdecznie dziękujemy.
Impreza będzie trwała przez sobotę i niedzielę. Zatem przed naszymi młodymi zawodnikami dużo grania i zdobywania doświadczenia. Zbiórka jest  w sobotę na Stadionie Miejskim na Kościuszki 26 o godzinie 7:30. Jeżeli chodzi o zbiórką na niedzielne mecze, to wszystko wyjaśni się po sobotnich grach.

W turnieju młodzi piłkarze KS. Kutno zagrają przeciwko takim drużynom jak: Pelikan Łowicz, Widok Żółci Skierniewice, AP Hajty, Andrespolia Wiśniowa Góra, AP OSiR II Żyrardów. Ponad to wystąpią następujące drużyny: Bielik Zabrze, Pogoń Mogilno, Talent Białystok, Błonianka Błonie, AP OSiR I Żyrardów oraz Widok Czerwoni Skierniewice.

Zawodnicy zabierają ze sobą:

  • Dokument potwierdzający tożsamość;
  • Obuwie do gry na hali + ochraniacze;
  • Coś do jedzeni;
  • Bluzę;
  • Zapał do rywalizacji z innymi;

Zawodnicy powołani na turniej:
Powołania odbędą się po dzisiejszym treningu, który jest o godzinie 17:00 w Ekonomiku.
Czyli około godziny 19:30 lista ta zostanie uzupełniona!!

W razie pytań prosimy kontaktować się z prezesem KS Kutno, Dominikiem Tomczakiem. Trener drużyny Mariusz Jakubowski jest kontuzjowany, w jego miejsce na zastępstwo pojedzie trener Sławomir Janicki.

PODZIEL SIĘ