Remis KS-u z czwartoligowcem

0
706

Po niezłym spotkaniu piłkarze KS-u Sand Bus Kutno zremisowali 2-2 z czwartoligowymi Błękitnymi Gąbin.
W pierwszej połowie tonu grze nadawali gracze z Kutna, którzy stworzyli sobie przynajmniej trzy akcje, po których powinny paść gole. W dobrych sytuacjach pomylili się Igor Wójcik, Michał Wietrzyk i Gracjan Sobczak.

Bardziej skuteczni byli za to czwartoligowcy z Gąbina, którzy dwukrotnie pokonali Mateusza Kaźmierczaka. Najpierw w 30. minucie z rzutu karnego trafił Bartłomiej Dębicki,a później ten sam zawodnik w 41. minucie podwyższył na 2-0.

Po zmianie stron podopieczni Sławomira  Ryszkiewicza ruszyli do odrabiania strat. W 54. minucie kontaktowego gola zdobył powracający do Kutna po testach w Nerze Poddębice Piotr Kierus, a w 81. wynik na 2-2 ustalił Mariusz Jakubowski.

Jestem zadowolony z postawy moich zawodników. Graliśmy ładną piłkę, często na jeden kontakt i na tle solidnej czwartoligowej drużyny prezentowaliśmy się naprawdę nieźle – komentuje Sławomir Ryszkiewicz, trener KS-u Sand Bus Kutno.

W drużynie z Kutna testowany był jeden nowy zawodnik – Kamil Miszczak. To były gracz Bzury Młogoszyn (w sezonie 13/14 zdobył 11 goli w A-klasie), który ostatnio występował w Orle Parzęczew.

Błękitni Gąbin 2-2 KS Sand Bus Kutno
1-0 30` Bartłomiej Dębicki (rzut karny)
2-0 41` Bartłomiej Dębicki
2-1 54` Piotr Kierus
2-2 81` Mariusz Jakubowski

KS Sand Bus Kutno: Kaźmierczak – Ławniczak, Kaczor, Grzegorek, Seklecki – Walczak, H. Pokorski, Jakubowski, Wójcik – Sobczak, Wietrzyk; zagrali także: Kierus, Łukasik, Pierzchała, Bartczak, Błaszczyk, Miszczak (testowany).