Trenerzy grup młodzieżowych odchodzą z KS

0
778

Zarząd KS-u Kutno nie doszedł do porozumienia z czterema najbardziej doświadczonymi trenerami grup młodzieżowych i szykują się duże zmiany na tych stanowiskach.

Włodarze klubu dziękują za pracę, zaangażowanie i poświęcony czas następującym trenerom: Jackowi Czekalskiemu, Tomaszowi Kabie, Robertowi Marcowi oraz Andrzejowi Grzegorkowi.

W sporcie tak bywa, że każdy etap kiedyś musi się skończyć, a niektóre drogi muszą się rozejść. Szkoda, że w tym przypadku ta współpraca dobiega końca w tak nieoczekiwanym momencie. Mi nie pozostaje nic innego, jak życzyć trenerom tego, by mogli znaleźć pracę w nowych klubach oraz by nadal pracowali z taką pasją, jak do tej pory – komentuje prezes klubu Dominik Tomczak.

Koordynator Grup Młodzieżowych, Wojciech Serwaciński dodaje, że jeszcze dzisiaj KS przedstawi nazwiska nowych trenerów, którzy poprowadzą grupy młodzieżowe, występujące w ramach rozgrywek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

Nie ukrywam, że po tym jak już byli trenerzy nie przyjęli warunków proponowanych przez klub rozpoczęliśmy poszukiwania nowych. Prowadzimy zaawansowane rozmowy i jesteśmy bardzo blisko celu, ale szczegółów póki co nie chcemy ujawniać – wyjaśnia Tomczak.

PODZIEL SIĘ