Rocznik 2004 wygrał kolejny turniej!

0
962

Drużyna KS KUTNO z rocznika 2004 wygrała I Halowy Turniej  Piłki Nożnej o Puchar Klubu Sportowego Kutno. W finale kutnianie rozbili Krośniewiankę Krośniewice.

rocznik2004 nowy

Dnia 22 listopada 2014 roku w  hali sportowej w Krośniewicach odbył się I Halowy Turniej  Piłki Nożnej o Puchar Klubu Sportowego Kutno. W turnieju tym wzieło udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy.

GRUPA A      GRUPA B
KS Kutno            KS Kutno Bis
GKS Bedlno        Krośniewianka Krośniewice
Metalowiec Łódź        Włókniarz Zgierz
Andrespolia Wiśniowa G.    Start Łódź
KKS Koluszki        Start Brzeziny

Przed turniejem dowiedzieliśmy się, że nie zjawi się drużyna KKS Koluszki. W fazie grupowej turnieju graliśmy każdy z każdym. Później dwie najlepsze drużyny z obu grup grały na krzyż o wejście do finału, przegrani o miejsca 3-4 a pozostałe ekipy w zależności od miejsc zajętych w grupach o miejsca 5-6, 7-8. Ze względu na wycofanie się drużyny z Koluszek nie odbył się mecz o miejsca 9-10.

KS Kutno w tym turnieju jako gospodarz wystawił dwa składy. Oto składy drużyn KS Kutno   i    KS Kutno Bis.

Domański Krystaian     9. Sobczak Gracjan

Poniżej przedstawiam wyniki naszych zespołów w fazie grupowej turnieju oraz strzelców bramek.

KS KUTNO BIS  – Włókniarz Zgierz  0 – 1

Zespół KS KUTNO zajął w grupie II miejsce i awansował do półfinału turnieju gdzie zmierzył się z zespołem Startu Łódź. KS KUTNO BIS zajęło w grupie IV miejsce i zagrali o miejsca 7-8 z drużyną GKS Bedlno.

KS KUTNO BIS – GKS Bedlno  0 – 0
Mecz zakończył się wynikiem remisowym a o zwycięstwie naszej drużyny zdecydowały lepiej wykonywane rzuty karne. Karne dla naszej ekipy strzelali: Tomczak Bartek, Stańdo Bartek i Krygiel Miłosz. Tak więc zespół KS KUTNO BIS zajął w turnieju VII miejsce.

Zespół KS KUTNO w meczu półfinałowym zmierzył się z zespołem Startu Łódź.

KS KUTNO – Start Łódź  3 – 0
Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
3 – 0  Swyszcz Piotr

Awansowaliśmy do finału I Halowego Turnieju  Piłki Nożnej o Puchar Klubu Sportowego Kutno. Naszym rywalem w wielkim finale została drużyna miejscowej Krośniewianki Krośniewice. Nie daliśmy drużynie przeciwnej żadnych szans i zasłużenie zwyciężyliśmy 4 – 0.

KS KUTNO – Krośniewianka Krośniewice  4 – 0

Bramki dla naszego zespołu strzelili:
2 – 0  Stefan Milan
4 – 0  Stefan Milan

Drużyna KS KUTNO  wygrała  I Halowy Turniej  Piłki Nożnej o Puchar Klubu Sportowego Kutno. Oprócz nagrody zespołowej zawodnik naszej drużyny zgarnął nagrodę indywidualną króla stzrelców a został nim Wasilewski Sergiusz zdobywca 5 bramek.