Rocznik 2004, szczęście było tak blisko

0
789

W  poniedziałek 10 listopada podopieczni Roberta Marca wzięli udział w pierwszym turnieju Halowym. Odpadli dopiero w półfinale z późniejszym triumfatorem, SMS-em Łódź.

Zespół KS Kutno rocznik 2004/05 w dniu 10 listopada 2014 roku brał udział w eliminacjach halowego turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, które zostały rozegrane na hali sportowej Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi.

Drużyna nasz została przydzielona do Grupy A: KS Kutno, ŁKS Łódź, Andrespolia Wiśniowa Góra, Sport Perfect, LKS Rosanów

W Grupie B zagrały takie zespoły: UKS SMS Łódź, Sokół Aleksandró Łódzki, Zjednoczeni Stryków, Boruta Zgierz, Bzura Ozorków

KS Kutno – LKS Rosanów    3 – 0
Bramki zdobyli – Stefan Milan, Sadowski Kacper i Tomczak Bartek.

Andrespolia Wiśniowa Góra – KS Kutno     0 – 1
Bramkę zdobył – Sadowski Kacper.

KS Kutno – Sport Perfect      0 – 0

Zespół nasz nie przegrał w grupie żadnego spotkania, dwa razy wygrał i dwa razy zremisował. Zgromadziliśmy 8 punktów, a stosunek bramkowy wyniósł 5 – 1, co w ostatecznym rozrachunku dało awans do kolejnej fazy turnieju jakim był półfinał. Drugim zespołem z naszej grupy, który awansował do półfinałów był ŁKS Łódź. Z drugiej grupy do meczy półfinałowych awansowały drużyny UKS SMS Łódź i Zjednoczonych Stryków.

Pary  i wyniki gier półfinałowych były następujące:
UKS SMS Łódź – KS Kutno 4 – 1
Bramkę strzelił – Zagórowski Emil

ŁKS Łódź – Zjednoczeni Stryków    1 – 0

Niestety w meczu półófinałowym musieliśmy uznać wyższość kolegów z UKS SMS Łódź mimo, iż prowadziliśmy 0 – 1 po trafieniu Emila Zagórowskiego. Później  warunki gry dyktowali już zawodnicy z Łodzi, wygrywając zasłużenie całe spotkanie 4-1. Jak sie później okazało przegraliśmy ze zwycięzcą całego turnieju.

W wielkim finale spotkały się drużyny ŁKS Łódź i UKS SMS Łódź.
ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź            1 – 2

Zwyciężcą całego turnieju została drużyna UKS SMS Łódź i to ona wraz z ekipą ŁKS Łódź zagrają w wielkim wojewódzkim finale tych rozgrywek. Zespół nasz wraz z ekipą Zjednoczonych Stryków musiał zadowolić się III miejscem. Sądzę, iż zespół nasz pokazał się na tym turnieju z bardzo dobrej strony. Był to nasz pierwszy halowy turniej na jakim kiedykolwiek byliśmy, a już mieliśmy możliwość zagrć o wielki finał. Niestety nie udało się tym razem. Pokonała nas ekipa bardziej doświadczona UKS SMS Łódź, jak sie później okazało zwycięzca turnieju. Pokazaliśmy, iż mamy potencjał ale  brakuje nam  przede wszystkim halowego ogrania. Tak wię przed nami jeszcze sporo pracy ale zapewniam, że drużyna ta z turnieju na turniej będzie nabierała coraz większego halowego doświadczenia, a to przełoży się na coraz lepszą grę i sportowe wyniki.