Rocznik 2004: cały czas na fali, tym razem II miejsce w Zgierzu

0
986

Podczas V memoriału Piłki Halowej im. Macieja Kozłowskiego w Zgierzu podopieczni Roberta Marca, Jarka Tomczaka i Krzysztofa Karbowskiego zajęli wspaniałe II miejsce!!! Po zaciętym finale przegrali z zespołem Zjednoczonych Stryków 1-0.

Dnia 30 listopada 2014 roku w  hali MOSiR, w Zgierzu  odbył się V Memoriał Macieja Kozłowskiego w halowej piłce nożnej chłopców rocznika 2004 pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza. W turnieju tym wzięło udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy.

 

GRUPA A

 1. MKP Boruta Zgierz I
 2. LKS Rosanów
 3. Bzura Ozorków
 4. GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra
 5. Pelikan Łowicz I

 

GRUPA B

 1. MKP Boruta Zgierz II
 2. Zjednoczeni Stryków
 3. Włókniarz Zgierz
 4. KS Kutno
 5. Pelikan Łowicz II

 

KS Kutno w tym turnieju wystąpił, w następującym składzie:   

 1. Gródecki Jakub
 2. Tomczak Bartek
 3. Zagórowski Emil
 4. Sadowski Kacper
 5. Wasilewski Sergiusz
 6. Stefan Milan
 7. Stańdo Bartek
 8. Krygiel Miłosz
 9. Domański Krystaian
 10. Sobczak Gracjan

               

Poniżej przedstawiam wyniki naszego zespołu w fazie grupowej turnieju oraz strzelców bramek:

 

KS KUTNO          –              Włókniarz Zgierz                             1 – 0

Bramkę zdobył:

1 – 0       Wasilewski Sergiusz

 

Zjednoczeni Stryków                    –              KS KUTNO          2 – 2

Bramki strzelili:

0 – 1       Sadowski Kacper

1 – 1

2 – 1

2 – 2       Stańdo Bartek

 

Boruta Zgierz II                –              KS KUTNO                          1 – 3

Bramki strzelili:

0 – 1       Zagórowski Emil

2 – 0       Tomczak Bartek

2 – 1

3 – 1       Stefan Milan

 

KS KUTNO          –             Pelikan Łowicz II                              2 – 0

Bramki zdobyli:

1 – 0       Zagórowski Emil

2 – 0       Stańdo Bartek

 

Zespół KS KUTNO zajął w grupie II miejsce  zdobywając 10 punktów i stosunek bramkowy 8 – 3 za Zjednoczonymi Stryków. Ustąpiliśmy im tylko słabszym stosunkiem bramkowym. Z II miejsca awansowaliśmy do półfinału turnieju gdzie zmierzyliśmy się z zespołem GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra.

 

KS KUTNO          –              GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra                           0 – 0       k             3 – 2

 

Mecz zakończył się wynikiem remisowym 0 – 0, a o zwycięstwie naszej drużyny i awansie do wielkiego finału zdecydowały lepiej wykonywane rzuty karne. Karne dla naszej ekipy strzelali: Zagórowski Emil, Sadowski Kacper i  Wasilewski Sergiusz. Piękną paradą w drugiej serii rzutów karnych popisał sie nasz bramkarz Gródecki Jakub. Tak więc zespół KS Kutno awansował do ścisłego finału V Memoriału Macieja Kozłowskiego w halowej piłce nożnej chłopców rocznika 2004 pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza. W drugim półfinale równie zaciętym spotkały się zespoły Zjednoczonych Stryków i Pelikana Łowicz I. W meczu tym także padł remis 1 – 1, a o zwycięstwie Strykowa zadecydowały lepiej wykonywane rzuty karne  2 – 1. Tak więc w wielkim finale zespół KS Kutno zmierzył się z grupowym rywalem Zjednoczonymi Stryków, w meczu o III miejsce zagrali GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra i Pelikan Łowicz I.

 

Mecz o III miejsce:

GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra          –              Pelikan Łowicz I                               0 – 3

 

Finał:

KS KUTNO          –              Zjednoczeni Stryków                    0 – 1

 

Jeden jedyny błąd naszego zespołu zadecydował o tym, iż musieliśmy w meczu finałowym uznać wyższośc drużyny ze Strykowa i zejść pokonanymi. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do chociażby wyrównania ale niestety nie umieliśmy żadnej zamienić na bramkę. II miejsce w kolejnym naszym turnieju bardzo cieszy, a już za tydzień będziemy mieli okazję powalczyć o kolejne trofea. Zdobyte miejsce chcemy zadedykować dwóm naszym kolegom z zespołu, którzy zmagają się z chorobą – Radeckiemu Miłoszowi oraz Karbowskiemu Oskarowi życząc im szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Drużyna KS KUTNO  zajęła II  miejsce w V Memoriale Macieja Kozłowskiego w halowej piłce nożnej chłopców rocznika 2004 pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza. Oprócz nagrody zespołowej zawodnik naszej drużyny Wasilewski Sergiusz zgarnął nagrodę indywidualną najlepszego zawodnika turnieju. Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Oto końcowa klasyfikacja  V Memoriału Macieja Kozłowskiego w halowej piłce nożnej chłopców rocznika 2004 pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza:

 1. Zjednoczeni Stryków
 2. KS Kutno
 • Pelikan Łowicz I
 1. GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra
 2. MKP Boruta Zgierz I
 3. Bzura Ozorków
 • Włókniarz Zgierz
 • Pelikan Łowicz II
 1. LKS Rosanów
 2. MKP Boruta Zgierz II
PODZIEL SIĘ