Rocznik 1996: Remis z Kolejarzem 1-1

0
829

Spotkanie z Łódzkim Kolejarzem rozpoczął się bardzo dobrze dla drużyny gospodarzy.

Już w 6 minucie uderzeniem za linii polarnego karnego popisał się Bartek Pawłowski i piłka zatrzepotała w siatce. Do końca pierwszej połowy mimo przewagi zespołu KS Kutno wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa to już dużo sytuacji bramkowych zarówno dla jednego jak i drugiego zespołu. Bardziej skutecznym okazali się piłkarze z Łodzi którzy wykorzystali jedną ze stworzonych sytuacji i doprowadzili do remisu.

Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie strzelając bramkę już na początku meczu. Szkoda, że mimo kilku dobrych sytuacji i naszej przewagi nie potrafiliśmy podwyższyć wyniku. W drugiej połowie zarówno my jak i przeciwnik stworzyliśmy dużo sytuacji brakowych. Większa skutecznością wykazali się  goście strzelając jedną bramkę i doprowadzając do remisu – powiedział trener drużyny Tomasz Kaba.

KS Kutno – Kolejarz Łódź  1-1   (1-0)
Bramka – Bartosz Pawłowski  6 min

Skład KS Kutno 1996:  Karwacki, Walczak, Wiliński – Wójcik 55, Maciejewski, Stelmachowski, Dębowski M, Rosik, Pawłowski – Błęcki 70, Bartczak – Kaźmierczak 85, Gałecki, Dębowski D.- Pokorski 50.

 W ostatniej kolejce podopieczni Tomasza Kaby jadą na mecz z liderem – SMSem Łódź. Cała drużyna zapowiada walkę. Nasza najstarsza drużyna chce sprawić niespodzienkę i pokonać bardziej utytułowanego rywala. KS w Was wierzy i liczymy na 3 punkty na zakończenie rundy 🙂

 

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ