Rocznik 1996: Podopieczni Tomasza Kaby gromią!!!

0
793

Piłkarze KS-u Kutno z rocznika 1996 rozgromili u siebie drużynę Metalowca Łódź aż 7-0, mimo że 64 minuty prowadzili tylko 1-0.Spotkanie z Metalowcem bardzo dobrze rozpoczęło się dla drużyny gospodarzy. Już w trzeciej minucie piłkę w siatce umieścił Kamil Jabłoński. Mimo dużej przewagi KS-u wynik do przerwy się nie zmienił. Po przewie z każdą minuta rosła przewaga drużyny z Kutna , która została udowodniona strzeleniem 6 bramek. Bardzo cieszy przekonujące zwycięstwo, mimo nieobecności kilku  podstawowych kontuzjowanych zawodników – powiedział trener drużyny Tomasz Kaba.

KS Kutno – MKS Metalowiec Łódź    7-1   (1-0)

1-0   Jabłoński Kamil
2-0  Skrzynecki Daniel 64
3-0  Bartczak Adrian 69
4-0  Gałecki Patryk 76
5-0  Bartczak Adrian 79
6-0  Bartczak Adrian 81
7-0  Skrzynecki Daniel 85
7-1  Metalowiec Łódź 90

Skład:  Kaźmierczak – Michalski 85, Walczak, Wiliński, Maciejewski, Stelmachowki, Maryniak, Rosik, Błęcki – Pawłowski 70, Gałecki – Dębowski 80, Jabłoński – Bartczak 65, Skrzynecki.