KS Kutno – Witonianka już jutro – ZAPRASZAMY

0
737

Już w sobotę o godzinie 13:30 nasi piłkarze będą mieli okazje by zrehabilitować się za wstydliwą porażkę w Grabowie.

kibice_malina

Już jutro podopieczni trenera Sławomira Ryszkiewicza będą podejmowali na stadionie im. Henryka Reymanna przy ul. Kościuszki 26 lokalnego rywala – Witoniankę Witonie. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz. Bądźcie naszym 12 zawodnikiem, który pomoże zespołowi w kolejnym meczu. Ci młodzi piłkarze grają przede wszystkim dla Was, dlatego tak ważne jest dla Nich wasze wsparcie.

Pamiętajmy o tym, że większość z nich to młodzi zawodnicy, którzy dopiero stawiają pierwsze poważniejsze kroki w dorosłej piłce. Jest też kilku doświadczonych piłkarzy, na których wszyscy i to bez wyjątku liczą.

Już teraz Oni wszyscy muszą pokazać, że są gotowi by godnie reprezentować barwy naszego miasta. Trzeba powiedzieć sobie wprost. Grabów był ostatnim meczem, w którym pozwoliliśmy sobie na wpadkę. Do końca sezonu KS nie ma prawa stracić chociażby punktu!!! Jeżeli chcemy zrealizować cel, który sobie wszyscy postawili trzeba odnieść 14 ligowych zwycięstw z rzędu!!


Zespół seniorów ma również coś do udowodnienia. Nie tylko sobie, ale przede wszystkim kibicom. W końcu to dla nich gramy, dla nich walczymy, co tydzień o kolejne ligowe punkty. Najważniejsze, że to dla naszych kibiców chcemy awansować do Ligi Okręgowej. Wszyscy wiedzą, że to miasta zasługuje na dużo wyższa ligę niż A-klasa!! Lecz krok po kroku i tak się stanie.

Panowie do boju, zdobywamy 3 punkty i gonimy pozostałe drużyny!!!!! Ten sezon będzie Nasz!!

PODZIEL SIĘ